3

KYK ( Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü ) portalına bazen girişlerde sorun çıkarmaktadır. K.Y.K ya yurt sonuçları, yurt başvuruları yada burs sonuçları açıklandığında binlerce kişi yüklendiği için site çökmekte ve erişim kesilmektedir. Bu sıralar yurt sonuçları ve burs sonuçları için site kasılmakta olup ana ekrana ulaşılamamaktadır.Sizler direk olarak ” http://eyurtkur.kyk.gov.tr/tr/Anasayfa ” adresini yazdığınızda ana sayfaya ulaşabilirsiniz. ayrıca ” http://kyk.gov.tr/kyk/html/index.html ” adresinden ise duyuruların bir kısmı sitenin ilk girişinde gösterildiği için buradan da ulaşabilirsiniz. Ayrıca K.Y.K  @Gsbyurtkur Twitter adresinden de takip edebilir, sonuçları ve önemli gelişmeleri twitter üzerinden takip edebilir, soru sorabilirsiniz.

İlgili Kelimeler :

3 Yorumlar

  1. Raman diyor ki:

    Anasayfadan çıkış yapılamıyor.

  2. kyk çıkış diyor ki:

    çıkış yapamayan arkadaşlar tarayının geçmişini silsin çıkış yapılabilir. ctrl+shift+del tuşları ile geçmişi silebilirsiniz. ben öyle yapıyorum.

  3. KYK diyor ki:

    Arkadaşlar portaldan çıkış yapamayanlar geçmişi silerek çıkabilirler. Kısa yolu ise CTRL+SHİFT+DEl KYK ÇIKIŞ kısayoludur.

Sizde Yorumunuzu Yazın ...